Biyografi

Üniversite eğitimini İstatistik Bölümünde tamamladı. Adnan Menderes Üniversitesi işletme yüksek lisans eğitimini ( optimal portföy teorisi) tez aşamasında yarıda bıraktı. Lise ve üniversite yıllarında çeşitli grup ve müzisyenlerle baterist olarak çeşitli konser, festival, program ve yarışmalara katıldı. 2009 yılında Ritmiz davul atölyesinde (www.ritmiz.com) Baterist Uğur Doğruyol ile beraber çalıştı.

Modern Müzik Akademisi’nin (www.mma.gen.tr) Davul Sertifika Programına belli bir miktar bursla girmeye hak kazandı. Bu eğitim süresi içinde Berklee College of Music müfredatıyla, Güç Başar Gülle ile Armoni, Ear Traning, Aranjman ve Basic Keyboard eğitimi aldı. Berke Özgümüş, Tercan Şener ve Emre Yıldız ile Davul Teknikleri, Davul Stilleri ve Nota Okuma, Cem Konuk ile Esemble, Jazz Esemble, İlter Kalkancı ve Çağdaş Özmen ile Canlı Performans Atölyesi ve Doruk Somunkıran ile Müzik Teknolojileri üzerine eğitimler aldı.

Yerli ve yabancı bir çok müzisyenle çalıştı,  konser, seminer ve workshoplarına katıldı ( Aydın Esen , Cengiz Tural , Doğaç Titiz, Cem Aksel, Berke Özgümüş, Ferid Odman, Benny Greb, Mark Guilana…). Modern Müzik Akademisini başarıyla tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Usta Öğretici’ belgesini almaya hak kazandı. Sertifika programını ve Berklee programını bitirdi. . 2017 yılında Bahçeşehir üniversitesi caz sertifika programına tam burslu olarak kabul edildi. Caz sertifika programı boyunca Cem Aksel ile davul, Baki Duyarlar ile caz armonisi ve caz ensemble , Şevket Akıncı ile caz tarihi, Sibel Köse ile vokal atölyesi caz ensemble derslerini aldı. Şu an çeşitli grup, sanatçı ve müzisyenlerle albüm kayıt , canlı performans ve projelerde yer almaya devam etmektedir,  stüdyosunda bateri derslerini ve bateri  kayıtlarını sürdürmektedir.